G21 Perfect smoothie Vitality. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 999,00 PLN

  • Producent: G21
  • Kategoria: Blendery
  • Rodzaj: kielichowy
  • Moc: 1680 W
  • Ilość prędkości: 20
  • Tryb pulsacyjny: tak
  • Kolor: brązowy, grafitowy, czerwony, biały, czarny

Kielich w benderze G21 Perfect Smoothie Vitality został zrobiony tak by wytrzymać długie lata używania. Materiał zastosowany do budowy kielicha to Tritan. Jest to aktualnie najnowocześniejsze rozwiązanie gwarantujące bezpieczeństwo (BPA Free), funkcjonalność i niską wagę.

Tritan znamionuje się doskonałą niepodatnością chemiczną, wysoką wytrzymałością cieplną (pod wpływem ciepła nie wydziela krzywdzącego bisfenolu A). Od szkła różni się tym, że jest lżejszy i wyraźnie wytrzymalszy na uderzenia.

Kielich wyekwipowany jest w praktyczną rączkę i pokrywkę zapewniającą całkowitą szczelność podczas przygotowywania smoothie. Sama pokrywka ma dodatkowy zamykany otwór pozwalający ekspresowo dodawać produkty podczas pracy blendera.

Dwu i pół litrowy kielich jest największym przystępnym rozmiarem na rynku i pozwala przyrządzić za jednym razem zdrowe smoothie nawet dla nad wyraz znacznej rodziny, sosy na święta dla wszystkich gości, czy sorbety lodowe na czas przyjęcia urodzinowego dziecka.

Już nie będzie potrzeby przygotowywania posiłków na kilka razy, przelewania, brudzenia wielu naczyń. Pamiętaj o tym żeby zastanawiając się nad pojemnością kielicha w blenderze, wziąć pod uwagę że przeciętnie z 2,5 litrowego kielicha wypełnionego po brzegi wychodzi 1,2 litra smoothie.

Spowodowane jest to tym iż produkty wrzucane do kielicha nie wypełniają precyzyjnie jego pojemności, tak jak robi to smoothie. Zastanawiasz się nad blenderem z mniejszymi aniżeli 2,5 litra kielichami? To weź to pod uwagę (np.

przy kielichu 1,5 litrowym smoothie otrzymasz wyłącznie 0,7 litra). Dodatkową zaletą kielicha jest to, że może on być montowany dowolną stroną w podstawie. To sprawia, iż możesz za każdym razem go momentalnie położyć i uruchomić bez zastanawiania się czy włożony jest on prawidłową stroną, czy we właściwym kierunku.

To dodatkowo zaleta i uwydatniająca nas cecha w stosunku do blenderów innych marek. Nad bezpieczeństwem poprawnego umieszczenia kielicha w blenderze czuwa elektronika o której możesz poczytać poniżej. Wszystkie blendery G21 zaopatrzone są w elektroniczne zabezpieczenia przed uruchomieniem.

Oznacza to, iż nie nie musisz się martwić, iż blender zostanie włączony bez poprawnie i bezpiecznie zamontowanego kielicha. Oprócz elektronicznych zabezpieczeń blender dodatkowo cztery wypusty naprowadzające dzban, tak by wkładanie kielicha było prędkie, instynktowne i poprawne.

Tego typu zabezpieczenia są znacznym elementem i za każdym razem przed zakupem urządzeń elektrycznych i elektronicznych trzeba upewniać się o tym,firma zadbał o bezpieczeństwo nasze i naszych najbliższych.

Nie wszystkie choćby droższe firmy blenderów mają takie rozwiązania. Blender G21 Perfect Smoothie Vitality wyekwipowany jest ponadto w płynną regulację obrotów od 10 000 do 32 000 oznacza to, już nie trzeba wybierać szybkości pracy mając do dyspozycji wyłącznie kilka stopni.

Z blenderem G21 Perfect Smoothie Vitality możesz wybierać dowolną prędkość jaką zechcesz, jednym prędkim i ruchem potencjometrem (pokrętłem).

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Blendery